HIGH5 Nutrition > Výživové plány

Výživové plányVýživové Plány pro Pokročilé byly sestaveny, aby vám pomohly být rychlejší a překonávat výzvy s pocitem větší síly a zároveň úsměvem na tváři. Pracujeme obzvláště tvrdě, abychom si byli jistí, že vám můžeme poskytnout to nejlepší. Produkty HIGH5 jsou testovány certifikovanými laboratořemi a zároveň sportovci v reálném světě. Proto vás nikdy nezklamou.

Pro využití vlastností produktů HIGH5 je však třeba užívat je správně. Na základě posledních vědeckých poznatků a zpětné vazby tisíců sportovců jsme proto vyvinuli podrobné výživové plány pro každý sport, délku závodu, počasí a hmotnost sportovce nebo sportovkyně. Plány jsou praktické, snadno se dodržují a garantují optimální příjem sacharidů a kofeinu. Pokud je budete dodržovat, budete znatelně rychlejší a vydržíte déle.

Množství testů od nezávislých sportovních výzkumníků ukázalo na srovnání s jinými značkami sportovní výživy, že pouhý přechod k doplňkům HIGH5 jen v den závodu vedl u testovaných sportovců k jasným a prokazatelným účinkům.